Zákonem o EET  se nezavádí jen pravidelné ohlašování přijaté hotovosti, ale většina lidí si myslí, že vzniká i potřeba být připojený na Internet. EET pokladnu byste si měli pořizovat pokud vám pomůže podnikání. Pokud jste však malý živnostníci a nejste si pokladnou jistí, může vaše EET vyřešit jednou provždy naše EET SMS.

Chceme rozptýlit i vaše obavy o získáni EET certifikátu, čtěte dál.

 

Přechod na elektronickou evidenci, byť vypadá složitě, se dá shrnout do 3 kroků, resp. služeb, které vám nabízíme:

  1. NárodníEET.cz – na této stránce můžete požádat o zastoupení k formalitám s daňovou správou. Je to veřejná služba pro podpisové certifikáty k EET, dostupná zdarma.

 

  1. Smseet.cz evidence tržeb po SMS. Pokud se vám do koupě pokladny zatím nechce, můžete si v návaznosti na NárodníEET.cz aktivovat takzvaný SMS terminál. Pro malé živnostníky je toto EET řešení přímo dělané na míru.

 

  1. EETúčtenka.cz – nikde v zákonu se nedefinuje, jak má vypadat účtenka – to vyplývá z právní analýzy od prestižní právní kanceláře Glatzová &Co. Z toho vyplývá, že můžete pomocí SMS vystavit internetovou účtenku a zákazníkovi ji předat jako odkaz na webovou stránku. Tato služba pro vás v cloudu archivuje všechny EET účtenky, které evidujete použitím našeho SMS terminálu.

 

Jednoduchá evidence pro malé živnostníky, záloha pro podniky

Malý živnostníci i větší podniky můžou tyto služby využívat jako hlavní EET evidenci, nebo jako záložní pro případ, že jim vypadne hlavní EET pokladna nebo Internet. Elektronické účtenky zase usnadní jejich zákazníkům zapojení se do účtenkové loterie.